Publications Office of the EU
Norvegia-Oslo: Lucrări de instalare de echipament de răcire - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Norvegia-Oslo: Lucrări de instalare de echipament de răcire

  • Publicată
    05/05/2017
  • Termenul-limită
    16/06/2017
  • Deschiderea ofertelor
    16/06/2017
  • Contract atribuit
    05/07/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Statens vegvesen
Locul de executare
NUTS code: NO Norge
Locația achizitorului
NUTS code: NO Norge
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45331230 Lucrări de instalare de echipament de răcire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,500,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,300,000.00 NOK
Numărul de referință al procedurii
17/60399
Descriere

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Statens vegvesen
Numărul de înregistrare național: 971 032 081
Adresa poștală: Postboks 8142 Dep
Localitatea: Oslo
Codul NUTS: NO
Codul poștal: 0033
Țara: NOR
Persoană de contact: Leif Oddbjørn Møller
Adresa principală: www.vegvesen.no
Electronic via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/06/2017 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,500,000.00 NOK
Valoare contractată finală
1,300,000.00 NOK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Itek AS
Adresa poștală: Havnegata 1
Localitatea: Lillesand
Codul poștal: 4790
Țara: NOR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.