Publications Office of the EU
Italia-Roma: Mobilier pentru computer - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Roma: Mobilier pentru computer

  • Publicată
    26/04/2023
  • Termenul-limită
    16/05/2023
  • Deschiderea ofertelor
    16/05/2023
  • Contract atribuit
    04/09/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Roma Servizi per la Mobilità S.r.l.
Locul de executare
NUTS code: ITI43 Roma
Locația achizitorului
NUTS code: IT Italia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39134000 Mobilier pentru computer
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
430,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
366,954.43 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Fornitura e il montaggio del mobilio per la nuova sede aziendale di Via Silvio D’Amico n. 40, come meglio dettagliato nel Capitolato Speciale

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Roma Servizi per la Mobilità S.r.l.
Numărul de înregistrare național: IT
Adresa poștală: Via di Vigna Murata 60
Localitatea: Roma
Codul NUTS: IT
Codul poștal: 00143
Țara: ITA
Persoană de contact: Giovanni Di Folco
Adresa principală: http://www.romamobilita.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/05/2023 14:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
430,000.00 EUR
Valoare contractată finală
366,954.43 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: X Office S.r.l.
Adresa poștală:
Localitatea: roma
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.