Publications Office of the EU
Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées

  • Contract atribuit
    03/09/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ASSISTANCE PUBLIQUE HOPITAUX DE PARIS (AP-HP)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,318,281.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
25-38_IT
Descriere

Le présent marché a pour objet la maintenance corrective, évolutive et règlementaire de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et les prestations associées.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Prix de l'offre
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,318,281.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SIGMA INFORMATIQUE
Adresa poștală:
Localitatea: LA CHAPELLE-SUR-ERDRE
Codul poștal: 44240
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.