Publications Office of the EU
Conferința privind implicarea producătorilor, Opțiuni de răspuns privind scurgerile de păcură marină cu conținut scăzut de sulf - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Conferința privind implicarea producătorilor, Opțiuni de răspuns privind scurgerile de păcură marină cu conținut scăzut de sulf

  • Anunțată
    28/02/2024
  • Publicare estimată
    18/04/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Inactive
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
KYSTVERKET
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42924720 Echipament de decontaminare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
10,000,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
2023/2047
Descriere

IMAROS 2 – proiect Suntem încântați să vă invităm la Conferința de implicare a producătorilor – Opțiuni de răspuns privind scurgerile de păcură marină cu conținut scăzut de sulf 18 aprilie – 19 aprilie 2024 Ziua 1: 13:00-16:30 Ziua 2: 08:30-13:00 Quality Hotel View Malm, Suedia Pentru mai multe informații, a se vedea anexa

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
10,000,000.00 NOK
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.