Publications Office of the EU
Suedia-Stockholm: Lucrări de demolare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Stockholm: Lucrări de demolare

  • Publicată
    21/09/2021
  • Termenul-limită
    26/10/2021
  • Deschiderea ofertelor
    27/10/2021
  • Contract atribuit
    10/12/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Adda Inköpscentral AB
Locul de executare
NUTS code: SE11 Stockholm
Locația achizitorului
NUTS code: SE11 Stockholm
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45111100 Lucrări de demolare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
450,000,000.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
10526
Descriere

Adda, Stockholms inköpscentral upphandlar ramavtal för Rivningsentreprenader.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afinmviriu&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/10/2021 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
450,000,000.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Jansson Entreprenad i Linköping AB
Adresa poștală: Malmskogen
Localitatea: LINKÖPING
Codul poștal: 58272
Țara: SWE

Denumirea oficială: FSAB, Fastighets & Saneringstjänst AB
Adresa poștală: Box 348
Localitatea: Uppsala
Codul poștal: 751 06
Țara: SWE

Denumirea oficială: Pulls Entreprenad AB
Adresa poștală: Box 20188
Localitatea: BROMMA
Codul poștal: 16102
Țara: SWE

Denumirea oficială: Rivners Aktiebolag
Adresa poștală: Segersbyvägen 3B
Localitatea: NORSBORG
Codul poștal: 14563
Țara: SWE

Denumirea oficială: NKR Demolition Sweden AB
Adresa poștală: kontorgatan 2
Localitatea: hasslarp
Codul poștal: 254 71
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.