Publications Office of the EU
Cehia-Praga: Recipiente şi pungi de recoltare, drenaj şi truse - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Praga: Recipiente şi pungi de recoltare, drenaj şi truse

  • Publicată
    29/04/2022
  • Termenul-limită
    30/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    30/05/2022
  • Contract atribuit
    19/08/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Locul de executare
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33141600 Recipiente şi pungi de recoltare, drenaj şi truse
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,600,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,200,640.00 CZK
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
1256/2022-ÚVN
Descriere

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/05/2022 10:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.