Publications Office of the EU
Sanierung Freibad Adendorf - Fliesenarbeiten - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sanierung Freibad Adendorf - Fliesenarbeiten

  • Publicată
    15/11/2024
  • Termenul-limită
    17/12/2024
  • Deschiderea ofertelor
    17/12/2024
  • Contract atribuit
    06/02/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeinde Adendorf
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE935 Lüneburg, Landkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45431000 Lucrări de îmbrăcare cu dale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
59,931.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
024-GAD-32
Descriere

Neubau Umkleide- und Sanitärgebäude, ca. 400 m² BGF

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.meinauftrag.rib.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/12/2024 11:00
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Der Preis ist das einzige Kriterium
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
59,931.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Fliesen & Trockenbau Christian Noack
Adresa poștală:
Localitatea: Kalbe/Milde
Codul poștal: 39624
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.