Publications Office of the EU
Polonia-Mielec: Strunguri, maşini de alezat şi de frezat - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Mielec: Strunguri, maşini de alezat şi de frezat

  • Publicată
    27/11/2020
  • Termenul-limită
    30/12/2020
  • Deschiderea ofertelor
    30/12/2020
  • Contract atribuit
    22/02/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42620000 Strunguri, maşini de alezat şi de frezat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,068,434.58 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
2/MARR/2020
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do laboratorium wzorcującego i prototypowni działających w strukturze Zespołu Inkubatorów Nowych Technologii ARR MARR S.A. w ramach projektu pn.: Rozwój infrastruktury B+R Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w zakresie inżynierii odwrotnej i szybkiego prototypowania z podziałem na części:
a) część 1 – obejmująca dostawę systemu do wzorcowania sprawdzianów stożkowych do długościomierza Labconcept Nano firmy Trimos;
b) część 2 – obejmująca dostawę stanowiska do wzorcowania kluczy dynamometrycznych ręcznych do 1 500 Nm;
c) część 3 – obejmująca dostawę projektora pomiarowego;
d) część 4 – obejmująca dostawę centrum tokarskiego CNC;
e) część 5 – obejmująca dostawę pionowego centrum obróbczego CNC ze sprężarkownią.
Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawarty jest w tomie III SIWZ.
Istotne warunki realizacji zamówienia określone zostały także we wzorach umów dla każdej z części zamówienia zawartej w tomie II SIWZ.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/12/2020 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.