Publications Office of the EU
TPH IV Druckluft - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TPH IV Druckluft

  • Publicată
    19/02/2025
  • Termenul-limită
    26/03/2025
  • Deschiderea ofertelor
    26/03/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Herzogenrath
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45231500 Lucrări de conducte de aer comprimat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2024.10.A60.01
Descriere

Druckluft

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXYVBY
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXYVBY
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/03/2025 10:00
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.