Publications Office of the EU
PL-Lublin: Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice

  • Publicată
    11/05/2012
  • Termenul-limită
    19/06/2012
  • Deschiderea ofertelor
    19/06/2012
  • Contract atribuit
    17/07/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31700000 Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
439,846.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
404,547.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
LZA.3071-138/12
Descriere

Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych transformatorów energetycznych o mocy 400 kVA.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/06/2012 09:30
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
439,846.00 PLN
Valoare contractată finală
404,547.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Andrzeja Struga 23
Localitatea: Zgierz
Codul poștal: 95-100
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.