Publications Office of the EU
analiza rețelei vectoriale cu unde milimetrice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

analiza rețelei vectoriale cu unde milimetrice

  • Publicată
    03/03/2026
  • Termenul-limită
    07/04/2026
  • Contract atribuit
    08/05/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE916 Goslar
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
435,822.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
02404/7070/10
Descriere

Dispozitiv pentru analiza rețelei vectoriale cu unde milimetrice

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Tip: quality
Descriere: s. Leistungsbeschreibung
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40.00000000
Criteriu: Preis
Tip: price
Descriere: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40.00000000
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
435,822.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Adresa poștală:
Localitatea: München
Codul poștal: 81671
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.