Publications Office of the EU
România-Galați: Asfalt - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Galați: Asfalt

  • Publicată
    23/08/2022
  • Termenul-limită
    26/09/2022
  • Deschiderea ofertelor
    26/09/2022
  • Contract atribuit
    24/10/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
Locul de executare
NUTS code: RO224 Galaţi
Locația achizitorului
NUTS code: RO224 Galaţi
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44113620 Asfalt
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
22,992,000.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
46,594,000.00 RON
Numărul de referință al procedurii
12902/16.08.2022/23973046
Descriere

Achizitionarea de mixturi asfaltice la cald cu agregate naturale concasate si bitum si adeseori cu polimeri, folosite la intretinerea imbracamintilor rutiere privind :
- Lucrari de plombare si trotuare asfaltate;
- Covoare si semicovoare asfaltice
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in
a 12 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
Numărul de înregistrare național: RO 23973046
Adresa poștală: Strada: Prelungirea Brăilei, nr. 7A
Localitatea: Galati
Codul NUTS: RO224
Codul poștal: 800435
Țara: ROU
Persoană de contact: DANIELA PUSCOI
Adresa principală: www.ecosalgl.ro
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/09/2022 15:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
22,992,000.00 RON
Valoare contractată finală
46,594,000.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: TANCRAD
Adresa poștală: Strada Brăilei, Nr. 169J
Localitatea: Galati
Codul poștal: 800343
Țara: ROU

Denumirea oficială: CITADINA 98
Adresa poștală: Strada Siderurgiştilor, Nr. 7
Localitatea: Galati
Codul poștal: 800478
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.