Publications Office of the EU
Suedia-Sollentuna: Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Sollentuna: Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe

  • Publicată
    05/09/2019
  • Termenul-limită
    07/10/2019
  • Contract atribuit
    13/01/2020
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Sollentuna kommun
Locul de executare
NUTS code: SE110 Stockholms län
Locația achizitorului
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85300000 Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
60,000,000.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
SK2019-0108
Descriere

Sollentuna kommun upphandlar driften av Vipan, ett nybyggt boende (SoL 5 kap 7 §) för personer med psykisk funktionsnedsättning, vilket består av 10 lägenheter samt gemensamma utrymmer för social samvaro. Upphandlingen omfattar även en option på avrop av boendestöd till fyra stycken satellit- /träningslägenheter i Sollentuna.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Sollentuna kommun
Localitatea: Sollentuna
Codul NUTS: SE110
Țara: SWE
Adresa principală: http://www.sollentuna.se/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
60,000,000.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NYTIDA AB
Adresa poștală:
Localitatea: Solna
Codul poștal:
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.