Publications Office of the EU
Polonia-Biała Podlaska: Antibacterieni pentru uz sistemic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Biała Podlaska: Antibacterieni pentru uz sistemic

  • Publicată
    28/10/2016
  • Termenul-limită
    06/12/2016
  • Deschiderea ofertelor
    06/12/2016
  • Contract atribuit
    23/01/2017
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
Locul de executare
NUTS code: PL814 Lubelski
Locația achizitorului
NUTS code: PL814 Lubelski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,204,691.17 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,175,594.12 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
56
Numărul de referință al procedurii
ZP.3520/41/16
Descriere

Dostawa środków: antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, leczniczych dla układu oddechowego, znieczulających, obniżających krzepliwość krwi, szczepionek BCG, kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, szczepionek, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, hormonów płciowych i modulatorów systemu płciowego, produktu leczniczego dla układu nerwowego, surowców farmaceutycznych przeznaczonych wyłącznie do receptury.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
Adresa poștală: ul. Terebelska 57-65, Punkt Informacyjny budynku Centrum Dydaktyczno – Administracyjne
Localitatea: Biała Podlaska
Codul NUTS: PL314
Codul poștal: 21-500
Țara: POL
Adresa principală: www.szpitalbp.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/12/2016 12:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.