Publications Office of the EU
Cehia-Olomouc: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Olomouc: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    21/12/2018
  • Termenul-limită
    26/02/2019
  • Anulată
    25/03/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Olomoucký kraj
Locul de executare
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
25,981,414.89 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem plnění veřejné zakázky je zvýšení úrovně zabezpečení LAN sítě Olomouckého kraje a provozovaných služeb, a to na úroveň požadovanou zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů, a poskytování servisních služeb.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Olomoucký kraj
Numărul de înregistrare național: 60609460
Adresa poștală: Jeremenkova 40a
Localitatea: Olomouc
Codul NUTS: CZ071
Codul poștal: 779 11
Țara: CZE
Persoană de contact: Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o.
Adresa principală: https://www.olkraj.cz/index.php
Electronic via:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=Olomouckykraj
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
25,981,414.89 CZK
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.