Publications Office of the EU
Franţa-Paris: Formare profesională şi simulare în domeniul echipamentelor de securitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Paris: Formare profesională şi simulare în domeniul echipamentelor de securitate

  • Publicată
    09/10/2018
  • Termenul-limită
    09/11/2018
  • Deschiderea ofertelor
    09/11/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Ministère de la Défense
Locul de executare
NUTS code: FR10 Île de France
Locația achizitorului
NUTS code: FR10 Île de France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80610000 Formare profesională şi simulare în domeniul echipamentelor de securitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
DICoD_2018.31.02.00.370.75.01
Descriere

La présente consultation a pour objet l'organisation de la pression médiatique et sociétale simulées des exercices de sécurité nucléaire au profit du ministère des armées.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ministère de la Défense
Adresa poștală: 60 boulevard du Général Martial Valin
Localitatea: Paris Cedex 15
Codul NUTS: FR10
Codul poștal: 75509
Țara: FRA
Adresa principală: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=387720&orgAcronyme=g7h
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/11/2018 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.