Publications Office of the EU
Danemarca-Copenhaga: Servicii de administraţie publică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danemarca-Copenhaga: Servicii de administraţie publică

  • Publicată
    30/11/2018
  • Termenul-limită
    28/12/2018
  • Deschiderea ofertelor
    28/12/2018
  • Contract atribuit
    11/03/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Locul de executare
NUTS code: DK011 Byen København
Locația achizitorului
NUTS code: DK Danmark
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
75100000 Servicii de administraţie publică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,500,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,500,000.00 DKK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Metoda de depunere
Electronic via:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/12/2018 23:59
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,500,000.00 DKK
Valoare contractată finală
2,500,000.00 DKK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Nextstep by Bindslev A/S
Adresa poștală: Bygmestervej 57
Localitatea: København NV
Codul poștal: 2400
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.