Publications Office of the EU
Germania-Oberursel: Servicii de arhitectură şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Oberursel: Servicii de arhitectură şi servicii conexe

  • Publicată
    14/06/2021
  • Termenul-limită
    12/07/2021
  • Anulată
    02/02/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Locul de executare
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Locația achizitorului
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71200000 Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
SEWO2021-02
Descriere

Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb
2stufiges Verfahren
Stufe 1: Teilnahmewettbewerb
Stufe 2: Verhandlungsvergabe
weitere Angaben siehe Punkt II.2.4

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Adresa poștală: Oberurseler Straße 54
Localitatea: Oberursel (Taunus)
Codul NUTS: DE718
Codul poștal: 61440
Țara: DEU
Persoană de contact: Zentrale Vergabestelle
Adresa principală: http://www.bso-oberursel.de
Electronic via:
https://www.subreport.de/E78326239
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.