Publications Office of the EU
Lituania-Švenčionys: Servicii de concepţie tehnică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lituania-Švenčionys: Servicii de concepţie tehnică

  • Publicată
    12/05/2021
  • Termenul-limită
    14/06/2021
  • Deschiderea ofertelor
    14/06/2021
  • Contract atribuit
    28/09/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Locul de executare
NUTS code: LT Lietuva
Locația achizitorului
NUTS code: LT Lietuva
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71320000 Servicii de concepţie tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,741,750.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Numărul de înregistrare național: 188766722
Adresa poștală: Vilniaus g. 19
Localitatea: Švenčionys
Codul NUTS: LT
Codul poștal: LT-18116
Țara: LTU
Persoană de contact: Svetlana Aleksandrova
Adresa principală: http://www.svencionys.lt
Electronic via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/06/2021 09:45
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.