Publications Office of the EU
Danemarca-Copenhaga: Servicii de cantină şi alte servicii de cafenea cu clientelă restrânsă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Danemarca-Copenhaga: Servicii de cantină şi alte servicii de cafenea cu clientelă restrânsă

  • Contract atribuit
    24/11/2016
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Locul de executare
NUTS code: DK011 Byen København
Locația achizitorului
NUTS code: DK011 Byen København
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55511000 Servicii de cantină şi alte servicii de cafenea cu clientelă restrânsă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
53,488,236.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
220470-2016
Descriere

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
53,488,236.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Compass Group A/S (Chartwells)
Adresa poștală:
Localitatea: Albertslund
Codul poștal:
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.