Publications Office of the EU
F-Argenteuil: Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului pentru restaurante - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

F-Argenteuil: Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului pentru restaurante

  • Publicată
    18/09/2012
  • Termenul-limită
    05/11/2012
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ville d'Argenteuil
Locul de executare
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50882000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului pentru restaurante
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
320,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2012/CDE/081
Descriere

Le présent marché a pour objet la maintenance à la fois préventive et curative (entretien, contrôles et dépannages) des installations et matériels frigorifiques de la caisse des écoles d'Argenteuil.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ville d'Argenteuil
Adresa poștală: 12-14 boulevard Léon Feix
Localitatea: Argenteuil
Codul poștal: 95100
Țara: FRA
Persoană de contact: direction des moyens généraux et des achats
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
320,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.