Publications Office of the EU
Bulgaria-Sredets: Servicii de transport rutier specializat de pasageri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sredets: Servicii de transport rutier specializat de pasageri

  • Publicată
    24/11/2017
  • Termenul-limită
    02/01/2018
  • Deschiderea ofertelor
    03/01/2018
  • Contract atribuit
    27/02/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Община Средец
Locul de executare
NUTS code: BG341 Бургас
Locația achizitorului
NUTS code: BG341 Бургас
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
164,630.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
164,630.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Община Средец
Numărul de înregistrare național: 000056878
Adresa poștală: пл. „България“ № 8
Localitatea: Бургас
Codul NUTS: BG341
Codul poștal: 8300
Țara: BGR
Persoană de contact: инж. Маргарита Стойчева
Adresa principală: www.sredets.bg
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/01/2018 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
164,630.00 BGN
Valoare contractată finală
164,630.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Диана 98 ЕООД
Adresa poștală: ул. „Странджа“ № 12
Localitatea: Камено
Codul poștal: 8120
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.