Publications Office of the EU
Italia-Novellara: Vehicule de compactare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Novellara: Vehicule de compactare a deşeurilor menajere

  • Publicată
    16/11/2017
  • Termenul-limită
    22/12/2017
  • Deschiderea ofertelor
    22/12/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
S.A.BA.R. Servizi Srl
Locul de executare
NUTS code: IT Italia
Locația achizitorului
NUTS code: IT Italia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144512 Vehicule de compactare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
380,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
118/2017
Descriere

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: S.A.BA.R. Servizi Srl
Numărul de înregistrare național: 02460240357
Adresa poștală: Levata 64
Localitatea: Novellara
Codul NUTS: IT
Codul poștal: 42017
Țara: ITA
Persoană de contact: Marco Pellacani
Adresa principală: http://www.sabar.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/12/2017 14:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
380,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.