Publications Office of the EU
Italia-Roma: Roţi monobloc - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Roma: Roţi monobloc

  • Publicată
    16/12/2020
  • Termenul-limită
    12/02/2021
  • Contract atribuit
    07/07/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ATAC S.P.A. AZIENDA PER LA MOBILITÀ
Locul de executare
NUTS code: ITI43 Roma
Locația achizitorului
NUTS code: ITI43 Roma
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34631100 Roţi monobloc
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
850,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
629,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

BANDO n.159/2020 Procedura aperta ai sensi del combinato disposto degli artt. 3 e 60 del D.lgs. 50/2016 e s.m.i., nell’ambito di applicazione dei settori speciali ai sensi degli artt. 114 e 118 del D.lgs 50/2016 e s.m.i., per l’affidamento della fornitura di n. 850 ruote monoblocco ferroviarie insonorizzate per i rotabili tipo MB 400 in servizio presso la linea B-B1 della metropolitana di Roma esercita da ATAC SpA, da esperire con il sistema dell’e-Procurement

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: ATAC SpA Azienda per la mobilità
Adresa poștală: via Prenestina 45
Localitatea: Roma
Codul NUTS: ITI43
Codul poștal: 00176
Țara: ITA
Persoană de contact: Federico Marchioni
Adresa principală: https://atac.roma.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
850,000.00 EUR
Valoare contractată finală
629,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CAF ITALIA SRL
Adresa poștală: VIA PRENESTINA, 45
Localitatea: Roma (RM)
Codul poștal: 00162
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.