Publications Office of the EU
Suedia-Stockholm: Ecusoane de identificare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Stockholm: Ecusoane de identificare

  • Publicată
    10/12/2019
  • Termenul-limită
    15/01/2020
  • Deschiderea ofertelor
    16/01/2020
  • Contract atribuit
    31/01/2020
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Sveriges Television Aktiebolag
Locul de executare
NUTS code: SE11 Stockholm
Locația achizitorului
NUTS code: SE11 Stockholm
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
35123400 Ecusoane de identificare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,800,000.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
201960
Descriere

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/01/2020 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,800,000.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SERILINE AB.
Adresa poștală: BOX 17711
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 118 93
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.