Publications Office of the EU
Manutenção Preventiva e Corretiva dos Equipamentos Escolares do Município de Oeiras - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Manutenção Preventiva e Corretiva dos Equipamentos Escolares do Município de Oeiras

  • Publicată
    06/06/2024
  • Termenul-limită
    04/07/2024
  • Deschiderea ofertelor
    05/07/2024
  • Contract atribuit
    06/12/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Câmara Municipal de Oeiras
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,022,784.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
943,990.06 EUR
Numărul de referință al procedurii
300.10.005/2024/768/UPGO
Descriere

Manutenção Preventiva e Corretiva dos Equipamentos Escolares do Município de Oeiras

Metoda de depunere
Electronic via:
https://community.vortal.biz
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://community.vortal.biz
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/07/2024 11:00
Metoda de atribuire
Avaliação do Gestor do Contrato e do Chefe de equipa
Valoarea estimată
1,022,784.00 EUR
Valoare contractată finală
943,990.06 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: TRM - TECHNICAL RESOURCES MANAGEMENT, LDA
Adresa poștală:
Localitatea: Agualva Cacem
Codul poștal: 2735-337
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.