Publications Office of the EU
Austria-Viena: Servicii de perfecţionare personală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Viena: Servicii de perfecţionare personală

  • Publicată
    30/08/2017
  • Termenul-limită
    10/10/2017
  • Deschiderea ofertelor
    11/10/2017
  • Contract atribuit
    10/11/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Arbeitsmarktservice Niederösterreich
Locul de executare
NUTS code: AT13 Wien
Locația achizitorului
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80570000 Servicii de perfecţionare personală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
290,189.14 EUR
Numărul de referință al procedurii
A 14/18
Descriere

Modulares Schulungszentrum; Zielgruppe: Jugendliche; Ziel: Kompetenzerhebung, Orientierung, Aktivierung und Motivierung sowie Integration in den Arbeitsmarkt; Dauer 8 Wochen je Kursgruppe inkl. 2 wöchigem Praktikum

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Arbeitsmarktservice Niederösterreich
Adresa poștală: Hohenstaufengasse 2
Localitatea: Wien
Codul NUTS: AT12
Codul poștal: 1013
Țara: AUT
Persoană de contact: Abt. Förderung/AMS Niederösterreich
Adresa principală: www.ams.at
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/10/2017 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
290,189.14 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ZIB Training GmbH
Adresa poștală: Lieblgasse 3
Localitatea: Wien
Codul poștal: 1220
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.