Publications Office of the EU
Achiziționarea de servicii de lumină și sunet pentru diverse evenimente din cadrul programării culturale a municipalității - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Achiziționarea de servicii de lumină și sunet pentru diverse evenimente din cadrul programării culturale a municipalității

  • Publicată
    22/04/2024
  • Termenul-limită
    20/05/2024
  • Deschiderea ofertelor
    21/05/2024
  • Contract atribuit
    03/07/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Município de Gondomar
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
92300000 Servicii de divertisment
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
180,266.67 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
146,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Aquisição de serviços de luz e som para vários eventos no âmbito da programação cultural do Município
Descriere

Achiziționarea de servicii de lumină și sunet pentru diverse evenimente din cadrul programării culturale a municipalității

Metoda de depunere
Electronic via:
https://community.vortal.biz/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://community.vortal.biz/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/05/2024 10:15
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Monofator
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
180,266.67 EUR
Valoare contractată finală
146,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: The Brand Concept, Unipessoal Lda
Adresa poștală:
Localitatea: Figueira da Foz
Codul poștal: 3080-071
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.