Publications Office of the EU
Franţa-Beauvais: Instalare de semnalizatoare rutiere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Beauvais: Instalare de semnalizatoare rutiere

  • Publicată
    10/01/2024
  • Termenul-limită
    13/02/2024
  • Deschiderea ofertelor
    14/02/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
département de l'oise
Locul de executare
NUTS code: FRE22 Oise
Locația achizitorului
NUTS code: FRE22 Oise
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233294 Instalare de semnalizatoare rutiere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
400,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
CG_60_20230922W2_01
Descriere

la consultation a pour objet des travaux d'installation (fourniture et pose) de signalisation de police ou de portiques, renforcés par une signalisation lumineuse, dynamique et autonome ainsi que la fourniture et pose de celle-ci sur des portiques existants, sur l'ensemble du réseau routier départemental.
Les travaux concernent :
- L'Installation (fourniture et pose) de panneaux de police renforcée par une signalisation lumineuse dynamique autonome ou temporaires,
- l'installation (fourniture et pose) de portiques renforcés par une signalisation lumineuse dynamique autonome,
- l'installation (fourniture et pose) de signalisation lumineuse dynamique autonome sur des portiques existants.
les panneaux et les portiques auront une alimentation solaire intégrée et/ou déportée. Les travaux de pose pourront être précédés, le cas échéant, de la dépose de matériels existants.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/02/2024 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
400,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.