Publications Office of the EU
Franţa-Marsilia: Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Marsilia: Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie

  • Publicată
    28/06/2019
  • Termenul-limită
    31/07/2019
  • Deschiderea ofertelor
    01/08/2019
  • Contract atribuit
    29/08/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
OPH 13 Habitat
Locul de executare
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90921000 Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
379,850.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
19S0075
Descriere

Marché à prix mixtes. Prestations forfaitaires:
— désinsectisation, désinfection des parties communes, des locaux techniques et des abords extérieurs;
— ramonage, désinsectisation et désinfection des installations de vide-ordures et des gaines de ventilation statique;
— dératisation des parties communes, des locaux techniques et des abords extérieurs.
Prestations sur bons de commandes:
— désinsectisation des logements et/ou bureaux;
— ramonage des conduits individuels des gaines de ventilation statique.
Prestations occasionnelles:
— désinsectisation d'un logement,
— destruction d'essaim,
— enlèvements d'animaux morts,
— désinfection et désinsectisation d'une fosse de cabines d'ascenseurs,
— dératisation ponctuelle d'une cité ou de bureaux,
— dératisation d'un logement collectif,
— dératisation d'un logement individuel (y compris vide-sanitaire, grenier, cave...) et de ces abords extérieurs.).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/08/2019 16:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
379,850.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SANIT H
Adresa poștală: 90 chemin du Ruisseau Mirabeau, ZI Actisud
Localitatea: Marseille
Codul poștal: 13016
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.