Publications Office of the EU
Franţa-Paris: Servicii de conversie şi de recondiţionare a vehiculelor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Paris: Servicii de conversie şi de recondiţionare a vehiculelor

  • Contract atribuit
    12/01/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Société concessionnaire française pour la construction et l'exploitation du tunnel routier sous le Mont Blanc (ATMB)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50117000 Servicii de conversie şi de recondiţionare a vehiculelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
500,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2017-08/S//DK/GV/SD
Descriere

La présente consultation a pour objet la réalisation de prestations d'aménagement de véhicules utilitaires de type fourgons.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
500,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Carrosserie Vidon
Adresa poștală: 5 route de Jonage
Localitatea: Pusignan
Codul poștal: 69330
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.