Publications Office of the EU
Germania-Bayreuth: Servicii de inginerie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Bayreuth: Servicii de inginerie

  • Publicată
    21/03/2018
  • Termenul-limită
    16/04/2018
  • Anulată
    01/09/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Zweckverband Therme Obernsees
Locul de executare
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Locația achizitorului
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71300000 Servicii de inginerie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Zweckverband Therme Obernsees – Modernisierung und Teilsanierung der Therme Obernsees Leistungen der TGA-Planung § 53 HOAI (Anlagengruppen 1, 2, 3, 7 — HLS), Leistungsphasen 1-9

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Zweckverband Therme Obernsees
Adresa poștală: Markgrafenallee 5
Localitatea: Bayreuth
Codul NUTS: DE242
Codul poștal: 95448
Țara: DEU
Persoană de contact: HSP Projektmanagement und Beratung GmbH, Werkstraße 12, 84513 Töging
Adresa principală: www.hsp-projekt.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1.00 EUR
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.