Publications Office of the EU
România-Cluj-Napoca: Antineoplazice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Cluj-Napoca: Antineoplazice

  • Publicată
    17/03/2023
  • Termenul-limită
    13/04/2023
  • Deschiderea ofertelor
    13/04/2023
  • Contract atribuit
    15/05/2023
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Locul de executare
NUTS code: RO113 Cluj
Locația achizitorului
NUTS code: RO113 Cluj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33652100 Antineoplazice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,276,298.64 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,715,055.80 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
22
Numărul de referință al procedurii
4288349_2023_PAAPD1408210
Descriere

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Numărul de înregistrare național: 4288349
Adresa poștală: Strada: Republicii, nr. 18
Localitatea: Cluj-Napoca
Codul NUTS: RO113
Codul poștal: 400015
Țara: ROU
Persoană de contact: LUCIA GAINA CRISTEA
Adresa principală: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
13/04/2023 15:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.