Publications Office of the EU
(2026-VKJ-88) Furnizarea de accesorii de închidere și componente ale acestora - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

(2026-VKJ-88) Furnizarea de accesorii de închidere și componente ale acestora

  • Publicată
    22/04/2026
  • Termenul-limită
    07/05/2026
  • Contract atribuit
    05/08/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42131148 Supape de oprire
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,000,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

VKJ;

Metoda de depunere
Electronic via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7486791
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7486791
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
3,000,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UAB Baltic valves technologies
Adresa poștală:
Localitatea: Kaunas
Codul poștal: 45251
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.