Publications Office of the EU
Punerea în aplicare a protecției persoanelor și a proprietății - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Punerea în aplicare a protecției persoanelor și a proprietății

  • Publicată
    24/04/2026
  • Termenul-limită
    26/05/2026
  • Deschiderea ofertelor
    26/05/2026
  • Contract atribuit
    24/06/2026
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79713000 Servicii de pază
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
125,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
000085/2026
Descriere

Punerea în aplicare a protecției persoanelor și a bunurilor: SKLOP 1 - Stiria - Prekmurje SKLOP 2 - Dolenjska.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72933
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=72933
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/05/2026 11:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.