Publications Office of the EU
Germania-Neuburg a. d. Donau: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Neuburg a. d. Donau: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    13/01/2023
  • Termenul-limită
    09/02/2023
  • Deschiderea ofertelor
    09/02/2023
  • Contract atribuit
    04/04/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Landkreisbetriebe Neuburg-Schrobenhausen
Locul de executare
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Locația achizitorului
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
ND04
Descriere

Übernahme, Verwertung / Vermarktung oder Übergabe von Elektro- und Elektronikaltgeräten sowie von Metallschrott

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/3d6f6023-e500-4e85-991d-cc5a55393376
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/02/2023 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.