Publications Office of the EU
Suedia-Karlstad: Produse de curăţat şi de lustruit - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Karlstad: Produse de curăţat şi de lustruit

  • Publicată
    16/04/2021
  • Termenul-limită
    19/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    20/05/2021
  • Contract atribuit
    28/05/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Karlstads kommun
Locul de executare
NUTS code: SE Sverige
Locația achizitorului
NUTS code: SE Sverige
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39800000 Produse de curăţat şi de lustruit
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,209.39 SEK
Numărul de referință al procedurii
KS-UH/2021:5
Descriere

Disk- och sköljmedel, doseringsutrustning samt service för diskmaskiner slutna system

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.e-avrop.com/karstadkommun/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=56760
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/05/2021 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
5,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
2,209.39 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Rekal Svenska Aktiebolag
Adresa poștală: Box 2
Localitatea: Gnesta
Codul poștal: 646 21
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.