Publications Office of the EU
I-Roma: Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Roma: Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar

  • Publicată
    25/11/2011
  • Termenul-limită
    10/01/2012
  • Contract atribuit
    12/01/2012
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: IT Italia
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34630000 Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
808,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
808,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
eGPA n. 5829
Descriere

Trenitalia SpA ha intenzione di procedere mediante gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, eGPA n. 5829 alla stipula di un accordo quadro ai sensi dell’art. 222 del D.Lgs. 163/2006 avente ad oggetto l’affidamento della fornitura di “semiconduttori di potenza".
Codice identificativo gara (CIG): 35886496D5.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
808,000.00 EUR
Valoare contractată finală
808,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Power Equipmennts
Adresa poștală: Via Cavallo 18
Localitatea: Venaria Reale (Torino)
Codul poștal: 10078
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.