Publications Office of the EU
Franţa-Montpellier: Servicii de arhitectură pentru construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Franţa-Montpellier: Servicii de arhitectură pentru construcţii

  • Publicată
    09/06/2023
  • Termenul-limită
    07/07/2023
  • Contract atribuit
    10/10/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ACM HABITAT - OPH Montpellier Méditerranée Métropole
Locul de executare
NUTS code: FRJ13 Hérault
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71221000 Servicii de arhitectură pentru construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
369,750.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2023-0150
Descriere

Această consultare se referă la o concurență restrânsă în Maitrise d’ores în temeiul articolelor L.2125-1 2° și R.2162-15-R.2162-26 din Codul de ordine publică.
sarcina atribuită câștigătorului concursului este o „misiune principală”, incluzând misiunile Exe și JFO.
alocarea estimată pentru lucrări este de 3 500 000,00 EUR fără taxe.
durata contractului este de 48 luni de la data notificării sale.
serviciile vor fi finanțate din fonduri proprii și din BRS.
construirea a aproximativ 37 de case și parcări în BRS pentru 2 600 m² de SDP + demolarea parcării existente (aproximativ 60 de locuri) pe lotul Acm Nord Ind B Résidence la Pompignane din Montpellier
F-

Metoda de depunere
Electronic via:
http://marches-publics.acmhabitat.fr
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Other
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
369,750.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Grenier Thomas Architecte
Adresa poștală: 235 RUE DE LA MAIRIE
Localitatea: SAINT-CLEMENT-DE-RIVIERE
Codul poștal: 34980
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.