Publications Office of the EU
Slovenia-Vinica: Diverse produse alimentare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Vinica: Diverse produse alimentare

  • Publicată
    28/06/2017
  • Termenul-limită
    02/08/2017
  • Deschiderea ofertelor
    03/08/2017
  • Contract atribuit
    30/06/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Osnovna šola Vinica
Locul de executare
NUTS code: SI Slovenija
Locația achizitorului
NUTS code: SI Slovenija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
15800000 Diverse produse alimentare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
10,500.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
245,438.02 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
13
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Dobava živil po sklopih za obdobje štirih let.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: OŠ Vinica
Numărul de înregistrare național: 5082781000
Adresa poștală: Vinica 50
Localitatea: Vinica
Codul NUTS: SI
Codul poștal: 8344
Țara: SVN
Persoană de contact: Ivanka Moravec
Adresa principală: www.osvinica.sihttp://www.osvinica.si/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/08/2017 12:00
Locul de executare
Codul CPV

15800000 - Diverse produse alimentare

15130000 - Produse din carne

15321000 - Sucuri de fructe

03222000 - Fructe şi fructe cu coajă

15810000 - Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete

03333000 - Lapte de vacă proaspăt

15131130 - Cârnaţi

15300000 - Fructe, legume şi produse conexe

15812000 - Produse de patiserie şi de cofetărie

15411100 - Uleiuri vegetale

15613300 - Produse cerealiere

15611000 - Orez decorticat

03142500 - Ouă

15615000 - Tărâţe

15613000 - Produse pe bază de boabe de cereale

15870000 - Condimente şi mirodenii

15544000 - Brânză cu pastă tare

15880000 - Produse nutriţionale speciale

15530000 - Unt

15863000 - Ceai

15811400 - Gogoşi

15882000 - Produse dietetice

15811000 - Produse de panificaţie

15320000 - Sucuri de fructe şi de legume

15511000 - Lapte

15811100 - Pâine

03200000 - Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă

15811200 - Chifle

15861000 - Cafea

15811300 - Cornuri

03311000 - Peşti

15840000 - Cacao, ciocolată şi produse zaharoase

15830000 - Zahăr şi produse conexe

15112000 - Carne de pasăre

15542000 - Brânză proaspătă

15542100 - Cottage cheese

15540000 - Brânzeturi

15542200 - Brânză cu pastă moale

15131500 - Produse pe bază de carne de pasăre

15610000 - Produse de morărit

15110000 - Carne

15614000 - Orez transformat

15119100 - Carne de iepure de casă

15330000 - Fructe şi legume transformate

15545000 - Brânză tartinabilă

15850000 - Paste făinoase

03220000 - Legume, fructe şi fructe cu coajă

15510000 - Lapte şi smântână

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.