Publications Office of the EU
Austria-Tulln: Lucrări de marcaj rutier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Tulln: Lucrări de marcaj rutier

  • Contract atribuit
    06/05/2014
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233221 Lucrări de marcaj rutier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,961,371.84
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,443,474.51 EUR
Numărul de referință al procedurii
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Descriere

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,961,371.84
Valoare contractată finală
2,443,474.51 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Adresa poștală: Münchendorfer Straße 33
Localitatea: Guntramsdorf
Codul poștal: 2353
Țara: AUT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.