Publications Office of the EU
Müllheim, Vogesenstr-Wehrgasse-Belchenstr-Zielbergstraße, renovare în stocul vechi, lucrări electrice ELM (cu iluminare de cale) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Müllheim, Vogesenstr-Wehrgasse-Belchenstr-Zielbergstraße, renovare în stocul vechi, lucrări electrice ELM (cu iluminare de cale)

  • Publicată
    06/08/2025
  • Termenul-limită
    09/09/2025
  • Deschiderea ofertelor
    09/09/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Staatliches Hochbauamt Freiburg
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45311200 Lucrări de conexiuni electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,300,903.95 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
25-00021
Descriere

Lucrări electrice (cu iluminarea căii)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabe.landbw.de/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://vergabe.landbw.de/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/09/2025 10:00
Metoda de atribuire
Preis
Valoarea estimată
2,300,903.95 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.