Publications Office of the EU
Polonia-Zielona Góra: Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Zielona Góra: Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant

  • Publicată
    14/02/2022
  • Termenul-limită
    01/04/2022
  • Contract atribuit
    22/04/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL43 Lubuskie
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
321,600.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
381,000.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
Zg.240.1694.2021
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Adresa poștală: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
Localitatea: Zielona Góra
Codul NUTS: PL43
Codul poștal: PL65-033
Țara: POL
Persoană de contact: Iwona Basista
Adresa principală: https://polregio.eb2b.com.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
321,600.00 PLN
Valoare contractată finală
381,000.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Adresa poștală: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
Localitatea: Lisi Ogon
Codul poștal: 86-065
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.