Publications Office of the EU
E-Vitoria-Gasteiz: Pachete software şi sisteme informatice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

E-Vitoria-Gasteiz: Pachete software şi sisteme informatice

  • Publicată
    13/04/2011
  • Termenul-limită
    18/05/2011
  • Contract atribuit
    14/11/2011
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: ES21 País Vasco
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
950,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
807,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
G/205/21/0/0863/OSC1/0000/032011
Descriere

Contratación de los servicios para la construcción e implantación del centro de competencias en Business Intelligence de Osakidetza.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
950,000.00 EUR
Valoare contractată finală
807,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Accenture SL
Adresa poștală: plaza Pablo Ruiz Picasso, s/n
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28020
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.