Publications Office of the EU
Suedia-Sollentuna: Servicii de curăţenie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Suedia-Sollentuna: Servicii de curăţenie

  • Publicată
    06/12/2018
  • Termenul-limită
    04/02/2019
  • Contract atribuit
    24/03/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Sollentuna kommun
Locul de executare
NUTS code: SE110 Stockholms län
Locația achizitorului
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90910000 Servicii de curăţenie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
90,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4.00 SEK
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de referință al procedurii
SK2018-0067
Descriere

Lokalvård 2019 för Sollentuna kommun

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Sollentuna kommun
Numărul de înregistrare național: 212000-0134
Adresa poștală: Turebergs torg 1
Localitatea: Sollentuna
Codul NUTS: SE110
Codul poștal: 191 47
Țara: SWE
Persoană de contact: Birgitta Bäcklin
Adresa principală: http://www.sollentuna.se
Electronic via:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=41102
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
90,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
4.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Teknostäd Aktiebolag
Adresa poștală: Ingentingsgatan 7
Localitatea: Solna
Codul poștal: 171 71
Țara: SWE

Denumirea oficială: Xlnt Allservice Aktiebolag
Adresa poștală: Box 55993
Localitatea: Stockholm
Codul poștal: 102 16
Țara: SWE

Denumirea oficială: Activa Service i Sverige Aktiebolag
Adresa poștală: Gribbylundsvägen 9
Localitatea: Täby
Codul poștal: 183 62
Țara: SWE

Denumirea oficială: Pmi Clean AB
Adresa poștală: Flygfältsgatan 4B
Localitatea: Skarpnäck
Codul poștal: 128 30
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.