Publications Office of the EU
Furnizare de materiale de laborator - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizare de materiale de laborator

  • Publicată
    02/04/2024
  • Termenul-limită
    22/04/2024
  • Deschiderea ofertelor
    22/04/2024
  • Contract atribuit
    27/05/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SI037 Jugovzhodna Slovenija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
11
Numărul de referință al procedurii
JN0003/2024
Descriere

În conformitate cu documentația de licitație

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
required
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/04/2024 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.