Publications Office of the EU
Contrato para la prestación de servicios deportivos y servicios complementarios a los servicios deportivos necesarios para el funcionamiento de las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Inca - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato para la prestación de servicios deportivos y servicios complementarios a los servicios deportivos necesarios para el funcionamiento de las instalaciones deportivas del Ayuntamiento de Inca

  • Publicată
    13/05/2025
  • Termenul-limită
    29/05/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Ayuntamiento de Inca
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES532 Mallorca
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
92600000 Servicii sportive
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,856,534.75 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
905/2025
Descriere

Ejecución del contrato de referencia siguiendo un procedimiento abierto y de tramitación urgente, con diversos criterios de adjudicación sometidos a fórmulas matemáticas y juicios de valor.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/!ut/p/b1/jZBLDoJAEETP4gm6mIGBWQ5fMUb5KMpsDAtjMCIJoucXiVvQ3nXyXqq7SFMpLeZwQzLQkfS9etWXqq_be3X77FqcVBGkKpYcUZYEYG5mCzPccoANQDkAmBiF0Xdzx1GuoQC-d6BEmnrSB4PkX9_inlmsikTkcQTEy9Bf7w0LERP_5c8E_PAPpEdk7oIRmHtxPgS0Cbqu7fLz4zG0uqubc_vsqRwse9KKQDsqPWr0LQxlfDUrtXgDd223wA!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/pw/Z7_AVEQAI930GRPE02BR764FO30G0/act/id=0/p=javax.servlet.include.
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/!ut/p/b1/jZBLDoJAEETP4gm6mIGBWQ5fMUb5KMpsDAtjMCIJoucXiVvQ3nXyXqq7SFMpLeZwQzLQkfS9etWXqq_be3X77FqcVBGkKpYcUZYEYG5mCzPccoANQDkAmBiF0Xdzx1GuoQC-d6BEmnrSB4PkX9_inlmsikTkcQTEy9Bf7w0LERP_5c8E_PAPpEdk7oIRmHtxPgS0Cbqu7fLz4zG0uqubc_vsqRwse9KKQDsqPWr0LQxlfDUrtXgDd223wA!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/pw/Z7_AVEQAI930GRPE02BR764FO30G0/act/id=0/p=javax.servlet.include.
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Aportación, a cargo de la empresa y sin ningún coste para el Ayuntamiento, de una caja registradora y de retorno de cambio automático que se instalará en la recepción del polideportivo municipal Mateu Cañellas.
Valoarea estimată
2,856,534.75 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.