Publications Office of the EU
Franţa-Brest: Bitum - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Brest: Bitum

  • Contract atribuit
    20/12/2013
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: FRH02 Finistère
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44113610 Bitum
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
160,400.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
BREST-MO-2013-0032
Descriere

La présente consultation concerne la fourniture d'émulsion de bitume livrée au centre technique communautaire - 12 rue de Kervezennec - 29 200 Brest et nécessaire à la réalisation des bitumages effectués aux points à temps pour l'entretien des voiries de Brest métropole océane.le présent appel d'offres ouvert est soumis aux dispositions des articles 33, 57 à 59 et 77 du code des marchés publics.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
160,400.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Liants de l'Ouest
Adresa poștală: 4 rue Belouga
Localitatea: Bouguenais
Codul poștal: 44340
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.