Publications Office of the EU
Spania-Torrejón de Ardoz: Servicii de depozitare şi de antrepozitare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Spania-Torrejón de Ardoz: Servicii de depozitare şi de antrepozitare

  • Publicată
    13/03/2013
  • Termenul-limită
    22/04/2013
  • Contract atribuit
    24/05/2013
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
63120000 Servicii de depozitare şi de antrepozitare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
485,166.94 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
255,723.53 EUR
Numărul de referință al procedurii
4220013000100
Descriere

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Sección Contratación Sea 22
Adresa poștală: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Localitatea: Torrejón
Codul poștal: 28850
Țara: ESP
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
485,166.94 EUR
Valoare contractată finală
255,723.53 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea:
Codul poștal:
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.