Publications Office of the EU
Polonia-Leżajsk: Boilere pentru încălzire centrală - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Leżajsk: Boilere pentru încălzire centrală

  • Publicată
    14/07/2020
  • Termenul-limită
    02/09/2020
  • Contract atribuit
    30/10/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Miasto Leżajsk
Locul de executare
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Locația achizitorului
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44621220 Boilere pentru încălzire centrală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,444,450.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
ZP.271.1.7.2020
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie gazowych kotłów kondensacyjnych wraz z projektem i wykonaniem wewnętrznych instalacji gazowych oraz automatycznych kotłów opalanych biomasą w budynkach mieszkalnych na terenie gminy Miasta Leżajsk, która jest realizowana w ramach projektu „Czyste powietrze w gminie Miasto Leżajsk. Program wymiany źródeł ciepła”.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Miasto Leżajsk
Numărul de înregistrare național: 690581703
Adresa poștală: Rynek 1
Localitatea: Leżajsk
Codul NUTS: PL824
Codul poștal: 37-300
Țara: POL
Adresa principală: http://www.miastolezajsk.pl
Electronic via:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.